SPRZEDAWCA - DORADCA DS. SPRZEDAŻY CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 2 500 EUR/m-c
  • Firma: Sedulus Sp. z o.o.
  • Kontakt: Sabina Chudko
  • Telefon: +48 664 905 456
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Miejscowość: Nürnberg

Opis stanowiska

  • Sprzedaż części i akcesoriów oraz kompleksowa obsługa Klientów
  • Obsługa serwisu mechanicznego w zakresie doboru części pod zlecenia
  • Realizacja wyznaczonych celów ilościowych i jakościowych oraz raportowanie swoich aktywności
  • Aktywnie pozyskiwanie nowych Klientów i zarządzanie bazą danych
  • Współpraca z pracownikami warsztatu oraz z działem sprzedaży

Wymagania stanowiska

  • Doświadczenia w bezpośredniej sprzedaży uwzględniającej techniczne doradztwo dla Klientów
  • Doświadczenia w sprzedaży części i akcesoriów samochodowych
  • Czynnego prawa jazdy kat. B
  • Wykształcenia minimum średniego
  • Znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym – wymóg konieczny!
  • Doskonale rozwiniętych zdolności interpersonalnych i nienagannej prezencji
  • Umiejętności negocjacyjnych
  • Samodzielności i dobrej organizacji pracy

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnim doświadczeniem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie; od 2500€ brutto - do negocjacji.
  • Niemiecka umowę o pracę- nie przez Agencję!
  • Możliwość rozwoju osobistego w ciekawej branży
  • Wyjazdy na ciekawe wydarzenia motoryzacyjne
  • Możliwość awansu