• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 600-2 700 EUR/m-c
  • Firma: bezposrednio dla komunikacji miejskiej
  • Kontakt: Arek
  • Telefon: 004917623106254 / 604527332
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierowca autobusu
Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji.
Mala niemiecka rodzinna firma obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Kierowcy autobusu

Miejsce pracy: Nürnberg, Niemcy

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat.  D
  • znajomość języka niemieckiego : komunikatywny ( do sprzedazy biletow)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • jazda w komunikacji podmiejskiej (glownie male miasteczka i wioski)
  • praca czasami tez w weekendy
  • ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy znany z gory na miesiac/dwa).

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie: 2200€ podstawy bruto + nadgodziny (16€ za kazda nadgodzine. 20€ w weekend)
  • premie + 25%dodatki za pozne zmiany, lub nocne godziny czyli 16€
  • diety 180€ miesiecznie
  • stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich
  • świadczenie urlopowe, diety.ubezpieczenie socjalne i zdrowotne  / WEIHNACHTSGELD

Prosze o zyciorys na:

[email protected]

(prosze z dopiskiem Nürnberg)

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”