DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: LPS
  • Kontakt: LPS GmbH
  • Telefon: 71 750 44 44
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Komisjoner
Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: komisjoner karmy dla zwierząt
Miejsce pracy: Münster

Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • komisjonowanie karmy dla zwierząt przy pomocy wózka elektrycznego i skanera;
  • pakowanie i przygotowanie produktów do wysyłki;
  • inne drobne prace magazynowe.

WYMAGANIA:
  • chęć do pracy;
  • gotowość do wyjazdu do Niemiec
  • mile widziane prawo jazdy i doświadczenie przy obsłudze wózków elektrycznych niskiego składu.

NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO!

OFERUJEMY:
  • zarobki ok. 1860 € brutto miesięcznie (12,43 € brutto/h) wypłacane zawsze w terminie;
  • niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem zdrowotnym;
  • firmowe zakwaterowanie;
  • zwrot kosztów za dojazd do Niemiec;
  • bezpłatny transport do pracy;
  • możliwość uzyskania zaliczki po 7 dniach pracy;
  • 2 dni płatnego urlopu za każdy pełny przepracowany miesiąc, dodatki za święta;
  • opiekę polskiego koordynatora.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.