IMS GmbH Gutersloh
IMS GmbH
dodano około miesiąc temu

Malarz

Münster Niemcy
2800-3500  EUR / m-c
Wyświetleń: 123Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum 2 lata

OPIS

OFERTA PRACY DLA MALARZY

Firma IMS GmbH oferuje prace dla malarzy w kazdym dowolnym terminie wybranym przez kandydata.

Zarobki: 15,00- 17,00 €/h Brutto + 55-60€ diety dziennej Netto.

Doatkowo: § Premia 500€ za polecenie Pracownika Firme

Lokalizacja:  Köln

OPIS STANOWISKA:

·         Malowanie ścian wewnątrz i na zewnątrz budynków

·         Malowanie fasad

·         Przygotowywanie powierzchni do malowania

·         Szpachlowanie i nakladanie gladzi

·         Renowacja pomieszczeń

·         Bieżąca konserwacja

·         Montaż płyt kartonowo-gipsowych regipsy i stelaze

·         Inne prace remontowe

·         Kompleksowe wykanczanie mieszkan

WYMAGANIA:

·         Wyksztalcenie zawodowe lub tez udokumentowane doswiadczenie zawodowe na tym stanowisku

·         Komunikatywna lub przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego.

·         Posiadanie własnego pojazdu na wyjazd, mile widziane

·         Umiejętności pracy zespołowej jak i samodzielnej

·         Motywacja i chec do pracy

NASZA OFERTA:

·         Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach.

·         Możliwość pobierania biezacych cotygodniowych zaliczek.

·         Stala niemiecka umowę o pracę na czas nieokreslony.

·         Pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne.

·         Dlugoterminowy kontrakt, możliwe nadgodziny.

·         Zorganizowane zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy przez pracodawce z dostepem korzystania z kuchni i internetu

·         Wyposażenie ochronne (obuwie, ubranie robocze na koszt Firmy IMS

·         Dodatki za nadgodziny, prace nocna i dni swiateczne Liczba godzin zagwarantowana w umowie

·        Terminowo wypłacane wynagrodzenie

·        Dobre warunki pracy, miła atmosfera

·        Indywidualne podejście do każdego kandydata

·        Indywidualnie ustalany termin wyjazdu ·        Opieka polskiego koordynatora na czas zatrudnienia

W przypadku zainteresowania poprosimy o kontakt (rozmawiamy po polsku) na wszystkie Panstwa pytania chetnie odpowiemy.

KONTAKT:

E-Mail: dariusz.wierzba(a)ims-zeitarbeit.eu

Mobil: 0049 176 156 090 28

IMS GmbH

Königstraße 38

33330 Gütersloh

Pozdrawiamy serdecznie

IMS GmbH Team

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Gütersloh, Niemcy
004917615609028
Osoba Kontaktowa
IMS GmbH