Laura
dodano 2 dni temu

Blacharz bez znajomości języka Niemcy

Munchen Niemcy
Wyświetleń: 18Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:
Minimum rok
Firma Carpediem Poland obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Blacharz bez znajomości języka

Miejsce pracy: München, Niemcy

WYMAGANIA:

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • doświadczenia / wykształcenia w zawodzie
  • chęć do pracy w nadgodzinach
  • prawo jazdy kat. B własny środek transportu mile widziany

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • naprawa karoserii i przeprowadzenie konserwacji
  • wykrywanie błędów, wad i uszkodzeń karoserii – naprawa i wymiana uszkodzonych części

OFERUJEMY:

  • bezpłatne zakwaterowanie
  • niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych
  • wynagrodzenie 2300€- 2800€ netto
  • możliwość zaliczek
  • możliwość pracy jednozmianowej w systemie 3 na 1

KRAZ 6760

Skontaktuj się z nami!

+48 887 029 967

Carpediem Personal to agencja pośrednictwa pracy z ponad 10 letnim doświadczeniem. Oferujemy pracę w Niemczech w różnych branżach.Legalność naszej działalności potwierdzona jest certyfikatem KRAZ 6760.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji organizowanych przez Carpediem Poland Sp. z o.o. ul. Opolska 30, 46-060 Prószków

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji organizowanej przez Carpediem Poland Sp. z o.o. ul. Opolska 30, 46-060 Prószków

Regulamin portalu Jober.pl
Regulamin Carpediem Poland Sp. z.o.o

Carpediem Poland Sp. z.o.o

Prószków, Polska
Osoba Kontaktowa
Laura