PAKOWACZ/PRACOWNIK PRODUKCJI K/M - PAKOWANIE KOSMETYKÓW

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Diwa Personalservice
  • Kontakt: Emilia Pach
  • Telefon: 0048 772 006 627
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Dla naszego wieloletniego, renomowanego klienta w Niemczech, działającego w branży produkcyjnej, poszukujemy:

Pakowaczy/Pomocników produkcyjnych (K/M)

Produkcja kosmetyków i suplementów diety.

Miejsce pracy: 76461 Muggensturm.
Czas pracy: od czerwca z długą perspektywą czasową.

Opis stanowiska:

  • pakowanie produktów,

  • sprawdzanie jakości,

  • segregacja produktów

Oferujemy:

  • zarobek od 1200 € wzwyż,

  • bezpłatne zakwaterowanie,

  • pełen pakiet świadczeń,

  • możliwość wyjechania w parze,

  • polską umowę o pracę,

  • możliwość pracy w nadgodzinach

Wymagamy:

  • gotowości do pracy zmianowej,

  • mile widziana znajomość j.niemieckiego,
  • samochód będzie dodatkowym atutem

Masz dodatkowe pytania lub coś wydaje Ci się niejasne? Chętnie rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości! Skontaktuj się z Panią Justyną i Panią Emilią lub wyślij już teraz swoje CV na nasz adres mailowy:

Pani Justyna: [email protected], 887 029 967
Pani Emilia: [email protected]
, 722 006 627.

www.diwa-personalservice.pl