DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Prime Consulting Group
  • Kontakt: Sylwia
  • Telefon: 575255962
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk

Elektryk bez znajomości j. niemieckiego !!!

14,00€ brutto/h + 40,00€ diety dziennej !

Praca w firmie zajmującej się produkcją kontenerów biurowych, systemowych, mieszkalnych i modułowych

OFERUJEMY:
  • 14,00€ brutto/h + 40,00€ diety dziennej !
  • Niemieckie warunki zatrudnienia
  • Praca od zaraz !
  • Zakwaterowanie
  • Pracę długoterminową
WYMAGANIA:
  • Prawo jazdy + auto
  • Doświadczenie
OBOWIĄZKI:
Montaż wstępnej instalacji elektrycznej
Montaż przełączników i gniazdek
Instalowanie grzejników elektrycznych, klimatyzatorów, rozdzielaczy oraz przepływowych podgrzewaczy wody
Praca ze schematem\ planem elektrycznym

Zachęcam do wypełnienia formularza aplikacyjnego link poniżej: