DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH
  • Kontakt: A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH
  • Telefon: 0049 341 583030
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Ślusarz

A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH działa od 15 lat na niemieckim rynku.Zatrudniamy fachowców z całej Europy i posiadamy liczne oddziały na terenie Niemiec.

Wszyscy nasi pracownicy zatrudnieni są na umowę o pracę i mają dostęp do wszystkich świadczeń przysługujących pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec.

Aktualnie zatrudnimy pracowników na stanowisko:

Ślusarze od 10 lipca 2023 lub 17 lipca 2023

Obszar Monachium do 300 km

Obowiązki:

Gratowanie i szlifowanie elementow konstrukcji na warsztacie

Wymagania:

Wykształcenie kierunkowe lub/i doświadczenie w zawodzie min. 2 lata

Znajomosc jezyka niemieckiego (komunikatywny w pracy)

Sumienne i profesjonalne wykonywanie zadań

Własny samochód będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach

Atrakcyjną stawkę godzinową uzależnioną od kwalifikacji i znajomości języka

Dietę za każdy dzień roboczy

Zaliczki wypłacane już po pierwszym tygodniu pracy

Płatny urlop wypoczynkowy od 24 do 30 dni

Gratyfikację bożonarodzeniową i urlopową do 300 EURO

Dodatek za nadgodziny, za pracę w niedziele i święta aż do 100 %

Opiekę polskojęzycznego rekrutera

Organizacje zakwaterowania

Jesteśmy do Państwa dyspozycji również pod numerem telefonu:

0049 341 583030