DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 13-13 EUR/h
  • Firma: In Temporis Polska
  • Kontakt: Cyprian Woliński
  • Telefon: 789359816
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik budowlany

Dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko malarz – pracownik ogólnobudowlany

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Malowanie, szpachlowanie, tapetowanie, regipsy, docieplenia, tynki

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

Niemiecka umowa o pracę

12,40 € brutto/h + dieta 4 € netto/h:   w sumie to daje około 12,5-13 €/h netto

Bezpłatne zakwaterowanie - pensjonat zorganizowany i opłacony przez pracodawcę

Opieka polskojęzycznego konsultanta

WYMAGANIA:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (minimum 2 lata)

Własne, białe ubranie malarskie, buty ze stalówką

Pracownik musi wyrazić zgodę na tzw. relokacje, czyli zmianę miejsc pracy. Po zakończeniu budowy A, jedzie do nowego klienta do punktu B. Jeżeli kandydat jest bez samochodu pomagamy w organizacji pociągu i biletu.

Dojazd z Polski do Niemiec jest we własnym zakresie finansowym i organizacyjnym.

Pensja wypłacana 1 raz w miesiącu do 15 dnia roboczego

Zaliczka możliwa po przepracowaniu każdego tygodnia pracy

Wymagane na 1 tydzień pracy swoje zabezpieczenie finansowe

Język niemiecki mile widziany ale nie wymagany!

Auto i prawo jazdy, mile widziane ale nie wymagane

CV proszę przesyłać na adres: [email protected]

Telefon do kontaktu: 789 359 816