DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Hamburger Montage Personal
  • Kontakt: AgataHMP
  • Telefon: +4915234620263
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Starszy planista techniczny TGA ELT

W ramach stażu personalnego

Miejsce pracy: Monachium

Twoje zadania:

Planowanie, doradztwo i realizacja

w zakresie elektrotechnicznych środków budowlanych w

w fazach serwisowych od 1 do 9 HOAI

Zarządzanie projektami - niezależny nadzór i obsługa różnych projektów

projekty

Przejęcie zadań związanych z planowaniem

Praca z interdyscyplinarnym, zintegrowanym zespołem planistycznym

Rejestrowanie i koordynacja problemów interdyscyplinarnych

Techniczna osoba kontaktowa w zespole projektowym i doradca klientów,

architektów i wszystkich firm zaangażowanych w projekt

Twój profil:

Jezyk niemiecki B1

Ukończone studia wyższe na kierunku elektrotechnika lub porównywalne

kwalifikacje

Wykształcenie jako technik lub mistrz w dziedzinie elektrotechniki

Co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w zakresie planowania, konsultacji i nadzoru budowlanego.

nadzoru budowlanego.

Dobre i szybkie zrozumienie i

Myślenie analityczne i sieciowe

Znajomość prawa w zakresie VOB, DIN / VDE, HOAI i innych odpowiednich przepisów

przepisy

Doświadczenie z aplikacjami CAD i AVA

Pewna obsługa programów EDP

Doskonałe umiejętności komunikacyjne, niezależny styl pracy

Zainteresowanie pracą z innowacyjnymi tematami związanymi z technicznymi środkami budowlanymi

środki budowlane

Gotowość do podróżowania: W razie potrzeby możesz doradzać klientom w regionie i kraju.

osobiście na miejscu

Oferta:

Bezterminowy stosunek pracy z dobrymi perspektywami awansu przy przekonujących

wynikami

Praca pełna wyzwań i zróżnicowana

Płaska hierarchia i krótkie procesy decyzyjne

Wynagrodzenie uzależnione od wyników

Atrakcyjna, nowoczesna przestrzeń biurowa w doskonałej lokalizacji

Współpraca z najwyższej klasy klientami biznesowymi

Bardzo dobre możliwości rozwoju

Uznanie i zaufanie

Atmosfera pracy, która promuje osobowość w odnoszącej sukcesy, zorientowanej na rozwój firmie

Zorientowana na rozwój firma z lokalizacjami w całych Niemczech.

lokalizacje w całych Niemczech

Jesteśmy:

Elbmonteure Service GmbH, z siedzibą w Hamburgu i Dreźnie, wspiera specjalistyczne firmy regionalne i

regionalnie i w całych Niemczech w projektach związanych z technicznym wyposażeniem budynków.

Naszą podstawową działalnością jako dostawcy usług personalnych jest profesjonalne świadczenie

usług w zakresie ogrzewania, instalacji sanitarnych, chłodnictwa/klimatyzacji, wentylacji, elektryki i budowy rurociągów.

i budowy rurociągów. Wzbogać nasz 250-osobowy zespół w przyszłości swoim

know-how!

Jesteśmy otwartym, dynamicznym zespołem, mamy wszechstronne place budowy, płaską hierarchię i zawsze jesteśmy otwarci.

hierarchie i zawsze mamy otwarte ucho dla naszych pracowników.

Mówimy po niemiecku, angielsku, rumuńsku, węgiersku, czesku i polsku.

 Stellen-ID: 184

Kontakt:

Agata Ciszek

Hamburger Montage Personal GmbH

Bredowstraße 10, 22113 Hamburg

Zadzwon: +49 1523 46 202 63

Wyslij CV: [email protected]