• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: VIRTUS Personal GmbH
  • Kontakt: Kinga Kocol
  • Telefon: +49 871 97109846
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

VIRTUS Personal GmbH to Firma z doświadczeniem, która pertraktuje korzystne warunki pracy i płacy w trosce o swojego Pracownika. Nasz zespół negocjuje najlepsze warunki przede wszystkim dla Ciebie!

Ponadto pomagamy w znalezieniu atrakcyjnego cenowo zakwaterowania i we wszelkich innych formalnościach, a to wszystko dla Twojego poczucia spokoju i bezpieczeństwa!

VIRTUS Personal GmbH poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów w Niemczech osób na stanowisko:

Software-Architect JAVA lub LEAD Developer

Zakres obowiązków:

  • Jako Software-Architect JAVA, jesteś odpowiedzialny za projekt koncepcyjny i wdrażanie zaawansowanych, skalowalnych rozwiązań w dziedzinie integracji systemów i procesów (Java EE, SOA).
    Dbasz o projekty przez cały cykl życia: od przyjęcia projektu do inżynierii wymagań, analizy kosztów i ryzyka, wdrażania opartego na testach i zapewnienia jakości do wydajnej pracy.

  • Jako Lead-Developer jesteś odpowiedzialny za architekturę oprogramowania w projekcie. Jednocześnie promowanie profesjonalnej wymiany. Idealnie, jeśli masz doświadczenie z technikami AGILE i szybkimi metodami szacowania.

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego i angielskiego na poziomie komunikatywnym-dobrym w mowie i piśmie

  • Wieloletnie doświadczenie w zorientowaniu na Klienta i operacyjnym zarządzaniu aplikacji JAVA (JEE/JSE)

  • Bardzo dobra znajomość w zakresie projektowania i wdrażania architektur oprogramowania i wzorców projektowych, jak również doświadczeniew dokumentowaniu wykorzystywanej architektury

  • Znajomość relacyjnych baz danych

  • Odpowiedzialna, zorientowana na zespół praca i orientacja na jakość

  • Doświadczenie w dziedzinie zapewnienia jakości wraz z testami towarzyszącymi rozwojowi, a także testom integracji technicznej i profesjonalnej oraz testom akceptacyjnym
  • Doświadczenie w zakresie szybkich metod rozwoju
  • Zainteresowanie nowymi technologiami i chęcią kontynuowania nauki
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i zespołowe

  • Doskonałe myślenie analityczne
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód

  • Wykształcenie kierunkowe i doświadczenie zawodowe

  • Potwierdzenie kwalifikacji

  • Wysoki poziom umiejętności społecznych, kreatywność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy, uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + diety + dodatki

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Wyposażenie ochronne i ubranie ochronne

Zainteresowanych kandytatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku niemieckim wraz ze świadectwami,  w temacie podając stanowisko pracy, na adres:

VIRTUS Personal GmbH
Schönaustr. 33a
84036 Landshut
Tel.: +49 871 97109846
Fax.: +49 871 97109848
Email: [email protected]

Zapraszamy na naszą stronę www.virtus-personal.de oraz Facebook