• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 15 EUR/h
  • Firma: NSI INWEST GROUP
  • Kontakt: INWEST
  • Telefon: 605514535
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Stolarz

                                         Firma NSI jest bezpośrednim działem rekrutacyjnym niemieckiej firmy.
                                               FIRMA NSI NIE JEST AGENCJĄ PRACY TYMCZASOWEJ
                                           WSZYSCY PRACOWNICY PODPISUJĄ UMOWĘ O PRACĘ
                                                        Z WŁAŚCICIELEM FIRMY  W NIEMCZECH

Firma niemiecka, pilnie zatrudni następujących pracowników:

STOLARZ – MONTER DOMÓW
montaż domów drewnianych z prefabrykatów

Miejsce pracy: Niemcy , okolice Monachium

Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym A2

WYMAGANIA:

  •  Doświadczenie zawodowe( montaż konstrukcji drewnianych ,obróbka drewna)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • montaż domów  drewnianych z prefabrykatów,obróbki ciesielskie,konstrukcje dachowe
    montaż drzwi ,okien,dodatkowych ścianek działowych

OFERUJEMY:

Praca całoroczna.

  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z właścicielem firmy budowlane
    Umowa wysyłana przed dojazdem do pracodawcy

Oferta wynagrodzenia/warunki pracy

- wynagrodzenie/stawka : od 15,00 € brutto / godzinę

- nadgodziny : nadgodziny mile widziane - płatne na koniec miesiąca

- soboty i niedziele wolne

- szkolenia zawodowe prowadzone przez najwyższych klasą specjalistów

- samochód służbowy ,na dojazdy do zakładu pracy ( od 10 km w jedną stronę )

ZAKWATEROWANIE

- zakwaterowanie w apartamencie 3 pokojowym ze wszystkimi wygodami .

  Koszt zakwaterowania to 125 € ,potrącane z wynagrodzenia

Zaliczki na poczet wynagrodzenia:

- Zaliczki wypłacane wedle życzeń na koniec każdego tygodnia

Pakiet socjalny /emerytalny:

- Składki emerytalne odprowadzane w Niemczech
- Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne
- Dodatek urlopowy i premie świąteczne

Dodatkowe informacje:

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
    możliwość regularnych zjazdów do Polski co 4-6 tygodni

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY : STYCZEŃ / LUTY 2019

CV ze zdjęciem mile widziane

E-mail : [email protected]

NSI-Nano Silver Innowacje

02-601 Warszawa
Raclawicka 25

+48 605514535

Piotr Tomaszewicz

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”