DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 19 EUR/h
  • Firma: NSI National System Innovation
  • Kontakt: NSI National System Innovation
  • Telefon: 605514535
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Regipsiarz

             UMOWA O PRACĘ  PODPISYWANA BEZPOŚREDNIO
        Z WŁAŚCICIELEM FIRMY BUDOWLANEJ W NIEMCZECH

       Budowlana firma niemiecka, z która współpracujemy od 2017 r.
                   zatrudni na umowę o pracę pracownika :

   MONTER PŁYT GIPSOWO-KARTONOWYCH

            Znajomość języka angielskiego  lub niemieckiego minimum A1

MIEJSCE PRACY : Ingolstadt -Monachium ( Bawaria )

KONTRAKT

- Praca całoroczna.
- Umowa o  pracę podpisywana  bezpośrednio z właścicielem firmy      budowlanej w Niemczech

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

 - prace wykończeniowe -montaż płyt gipsowych,szpachlowanie,gipsowanie

 - prace ogólnobudowlane wewnątrz budynków

WYMAGANIA

- Umiejętność pracy w zespole

- Doświadczenie zawodowe mim 3 lata

- Znajomość języka angielskiego  minimum w stopniu podstawowym

Oferta stawki godzinowej

- stawka                                                   : od 19 € Brutto / godzinę

- podstawowa ilość godzin pracy        : 40 godzin/tydzień+nadgodziny

- czas pracy                                              : 10-12 godzin dziennie

- nadgodziny                                            : wszystkie płatne

- transport na budowę                           : na koszt pracodawcy

ZAKWATEROWANIE

Firmowe samodzielne mieszkanie.

Koszt to 100 €/m-c,pobierane z wynagrodzenia.

Firma wystawia umowę najmu .

Na koszt składa się 80 € opłata za media 20 € za podatek najmu.

Mieszkanie w pełni wyposażone,łazienka, kuchnia

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY : od października 2021

Treść klauzuli w CV :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Uwaga :

Dodawana do CV klauzula o ochronie danych osobowych to wymóg polskiego prawa

                           E-mail : [email protected]

NSI-National System Innovation

ORION Business Tower

Łódź

+48 605514535

kontakt od pon - piątku 9:00 - 21:00,soboty : 12:00 - 19:00 , niedziele :14:00 - 18:00) W święta biuro czynne od 14-18