MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

CENIS jest dostawcą wysokiej jakości usług personalnych. Od ponad 30 lat jesteśmy kompetentnym partnerem dla klientów poszukujących indywidualnych rozwiązań kadrowych. Naszym pracownikom, możemy zaoferować udział w  długoterminowych projektach  z dobrze znanymi firmami z branży motoryzacyjnej, przemysłu maszynowego oraz lotniczego.

Dla naszego stałego klienta z branży motoryzacyjnej, poszukujemy obecnie osób na stanowisko:

Pracownik Produkcji

Miejsce Pracy: Niemcy, Monachium

Obowiązki:

  • Praca na lini montażowej

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie  w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami niemieckiego Kodeksu Pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie według aktualnych taryf
  • Pełne ubezpieczenie
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

Każdy z nas czasem musi podjąć jakąś ważną decyzję i nie wie jak to zrobić. Jeżeli aktualnie jesteś bez pracy lub zamierzasz ją zmienić pozwól abyśmy brali w tym udział.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji w języku niemieckim oraz świadectw/dyplomów potwierdzających kwalifikacje zawodowe na adres: [email protected]
Nr kontaktowy: Damian Czaja +49 1608257936