PRACOWNIK BIUROWY → SPECJALISTA DS. PERSONALNYCH

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Sedulus Sp. z o.o.
  • Kontakt: Sedulus Biuro
  • Telefon: 608554697
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Miejscowość: Niemcy

Opis stanowiska

  • dbałość o dane personalne pracowników
  • uzupełnianie dokumentacji pracowników
  • alarmowanie o brakach w dokumentach
  • prowadzenie statystyk
  • współpraca przy projektach HR
  • rozliczanie godzin pracy pracowników (zatrudnionych przez agencję)
  • prowadzenie akt osobowych pracowników (w formie elektronicznej)

Wymagania stanowiska

  • dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i pismie
  • mile widziana osoba z doswiadczeniem na podobnym stanowisku
  • znajomość SAP oraz HCM i Payroll
  • mile widziana znajomość technik zarządzania czasem (z wykorzystaniem systemu SAP)

Oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (możliwość negocjacji)
  • gwarancję odprowadzania składek
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • realizację własnych pomysłów