IDEAL WORK GERMANY SP. Z O.O.
Mirosława
dodano około miesiąc temu

Praca w szkółce drzewek - pracownik fizyczny

Monachium Niemcy
Wyświetleń: 169Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:

Szukasz pracy na świeżym powietrzu, w otoczeniu natury? Dołącz do naszego zespołu szkółki drzew w okolicach Monachium i ciesz się stabilnym zatrudnieniem oraz możliwością rozwoju zawodowego!

Dlaczego warto z nami pracować?

  • Konkurencyjne wynagrodzenie: 2 900 - 3 000 euro brutto miesięcznie, z dodatkowymi premiami i bonusami.
  • Zakwaterowanie na miejscu oraz wsparcie polskojęzycznego koordynatora.
  • Pewność wynagrodzenia: wypłaty zawsze na czas, do 10 dnia miesiąca.
  • Premie i dodatki: 100 EUR za polecenie nowego pracownika, 207 EUR premii na koniec półrocza.
  • Możliwości rozwoju i awansu: szansa na stanowisko lidera lub brygadzisty dla chętnych do nauki i rozwoju.
  • Elastyczne miejsce pracy: dostępność ponad 30 lokalizacji w Niemczech, które możesz wybrać.

Zakres obowiązków:

  • Pielęgnacja drzew i krzewów, sadzenie oraz przycinanie roślin.
  • Obsługa narzędzi i maszyn ogrodniczych oraz załadunek roślin.

Profil idealnego kandydata:

  • Doświadczenie w branży ogrodniczej, rolniczej lub leśnej.
  • Prawo jazdy kat. B oraz dobra kondycja fizyczna.
  • Znajomość języka niemieckiego mile widziana – dodatkowe 1,5 euro brutto/h.

Gwarantujemy:

  • Stałe zatrudnienie: praca na pełen etat, 6 dni w tygodniu, ubezpieczenie i opieka zdrowotna.
  • Wsparcie w organizacji wyjazdu do Niemiec oraz pełna opieka na miejscu.
  • Perspektywa długoterminowej współpracy: możliwość podpisania kontraktu na dłuższy okres.
Jeśli chcesz pracować w szkółce drzew w Niemczech i rozwijać swoje umiejętności, dołącz do naszego zespołu już teraz!
Regulamin portalu Jober.pl

Warszawa, Polska
799355540
Osoba Kontaktowa
Rekruter Ideal