• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Lehmann Personalmanagement GmbH
  • Kontakt: Karina Steinhof
  • Telefon: 004989999830044
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pakowacz
Firma Lehmann Personalmanagement poszukuje dla swojego klienta niedaleko Monachium pracownikow na stanowisko:

Komisjoner (pakowanie lekow)

Wymagania:
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
  • WAZNE: wlasne zakwaterowanie na terenie Monachium/Dachau lub okolic (firma nie zapewnia zakwaterowania)

Oferujemy:
  • umowę o pracę z niemieckim pracodawcą;
  • ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek;
  • dodatki za nadgodziny, godziny nocne, niedziele oraz święta według taryfikatora IGZ.
Zadania:
  • komisjonowanie lekow za pomocą skanera

Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się mailowo lub telefonicznie badz bezpośrednio w naszym biurze: Lehmann Personalmanagement GmbH, Schwanthalerstr. 75a w Monachium. Życiorysy proszę przesyłać w j.niemieckim lub polskim na adres mailowy: [email protected] w temacie proszę wpisać nazwe stanowiska pracy, na ktore skladane sa dokumenty aplikacyjne. Ze wzgledu na ilosc dokumentow aplikacyjnych kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, którzy spełniają ww wymagania i prześlą CV.