OPIEKUN/KA OSÓB STARSZYCH → 8 GODZIN WOLNEGO DZIENNIE !

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Sedulus Sp. z o.o.
  • Kontakt: Sedulus Opole
  • Telefon: 664 905 456
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Opis stanowiska

  • opieka nad seniorem
  • proste prace pielęgnacyjne
  • dbałość o gospodarstwo domowe
  • odbieranie seniora z placówki (po 8 godzinach)
  • wspólne spędzanie popołudnia i wieczoru
  • osoby, które przejdą pierwszą turę rekrutacji dostaną do wglądu zdjęcia miejsc pracy i placówek opiekuńczych

Wymagania stanowiska

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. poziom B1)
  • empatia i szacunek w stosunku do podopiecznego
  • mile widziane prawo jazdy
  • doświadczenie w pracy opiekuna osób starszych (wymóg konieczny)

Oferujemy

  • udział w innowacyjnym projekcie dotyczącym opieki nad seniorem (jesteśmy pierwsi w Polsce!)
  • współdzielenie opieki z wyspecjalizowaną placówką (podopieczny spędza tam 8 godzin każdego dnia bez obecności opiekuna)
  • atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od doświadczenia i stopnia znajomości języka niemieckiego)
  • zatrudnienie na polskiej umowie
  • gwarancję odprowadzania składek