DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Gi Group Germany GmbH
  • Kontakt: Gregor Gigroup
  • Telefon: +491711564121
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter opon

Gi Group jest jedną z wiodących międzynarodowych agencji pracy i doradztwa personalnego.

Działamy od 1998 roku, a w Polsce jesteśmy obecni od roku 2007. Świadczy usługi w zakresie rekrutacji, stałego i czasowego zatrudnienia pracowników niższego szczebla oraz outsourcingu.

Jesteśmy częścią Gi Group Holding, międzynarodowej agencji pracy należącej do czołówki światowych liderów branży rozwiązań rekrutacyjnych.

Gi Group Holding zapewnia kompleksowe usługi doradztwa w obszarze HR, optymalizacji zatrudnienia oraz rekrutacji pracowników wszystkich szczebli.

Dzięki bezpośredniej obecności i strategicznym partnerstwom Grupa jest obecny w ponad 100 krajach w Europie, Azji, Amerykach oraz w Afryce.

Monter opon samochodowych BMW - też dla kobiet
04.Września 2023 - końca Listopada 2023
z moliwością przedlużenia

Twoje zadania:

  • Montaż i demontaż opon samachodowych (tylko BMW)
  • Awaryjne naprawy opon na miejscu
  • Ocena uszkodzeń opon
  • Skanowanie kodu kreskowego nadane na opony skanerem do dalszego magazynowania do marca
  • Magazynowanie opon

Twój profil:

  • milie widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Min. roczne doświadczenie zawodowe przy zmianie oraz wyważaniu kół, staż lub praktyka
  • Wiedza z zakresu mechaniki samochodowej oraz podstawowych prac serwisowych mile widziana
  • Gotowość do podjęcia pracy sezonowej (na okres od września do Listopada)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B.

OFERTA:

  • umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • wynagrodzenie od 13,20€/h Brutto + 25€/ Netto diety + nadgodziny są możliwe
  • nie wymagamy znajomości języka Niemieckiego ale nie ukrywamy że jest bardzo mile widziany
  • stabilne zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy
  • zorganizowane zakwaterowanie
  • stała opieka koordynatora w j. polskim
  • ubezpieczenie zdrowotne

Wyposażenie zakwaterowania

  • WiFi aby możliwe było utrzymywanie kontaktów z rodziną i przyjaciółmi
  • Wygodne łóżka umożliwiające wypoczynek i spokojny sen
  • Pralka
  • Aneks kuchenny do przyrządzania dziennych posiłów, lodówka

Mobil:+49 175 16461 90
Mobil: +48 662 714 217