MONTER OPON → 10,45€ + 30€ → NIEMCY POŁUDNIOWE

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 10 EUR/h
  • Firma: Sedulus Sp. z o.o.
  • Kontakt: Sabina Chudko
  • Telefon: +48 664 905 456
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Miejscowość

Południowe Niemcy

Opis stanowiska

  • praca w renomowanych serwisach samochodowych,
  • kontrola jakości opon oraz felg,
  • montaż opon,
  • wyważanie opon,
  • sezonowa wymiana opon (2-3miesiące) - możliwa długoterminowa współpraca,
  • praca na jedną zmianę,
  • możliwośc nadgodzin,
  • co druga sobota pracująca.

Wymagania stanowiska

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
  • gotowość do pracy w nadgodzinach,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • odpowiedzialny stosunek do pracy,
  • mile widziany własny samochód na dojazdy do pracy.

Oferujemy

  • umowę o pracę z niemieckim Pracodawcą,
  • wynagrodzenie; 10,45€ brutto/h +30€ diety dziennej netto, (do negocjacji)
  • mozliwość pracy w grupach 2-osobowych,
  • możliwość zapewnienia mieszkania przez firmę (odpłatnie),
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • mozliwość przedłużenia umowy.