MONTER OPON → 10,45€+20€ → DARMOWE SZKOLENIE W PL!

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 10 EUR/h
  • Firma: Sedulus Sp. z o.o.
  • Kontakt: Patrycja Glensk
  • Telefon: 608554697
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Monter opon → 10,45€+25€

→ darmowe szkolenie w PL!

Miejscowość: całe Niemcy

Opis stanowiska

  • praca w renomowanych serwisach samochodowych,
  • kontrola jakości opon oraz felg,
  • wymiana opon,
  • magazynowanie opon,
  • praca na jedną zmianę.

Wymagania stanowiska

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
  • gotowość do pracy w nadgodzinach,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • odpowiedzialny stosunek do pracy,
  • mile widziany własny samochód.

Oferujemy

  • umowę o pracę z niemieckim Pracodawcą,
  • wynagrodzenie; 10,45€ brutto/h +20€ diety dziennej netto,
  • organizujemy bezpłatne dwudniowe szkolenie w Polsce,
  • możliwość pracy w grupach 2-osobowych,
  • możliwość zapewnienia mieszkania przez firmę (odpłatnie),
  • pracę w międzynarodowym środowisku.

Prosimy o wyrażenie zgód

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sedulus Sp. z o.o. (KRS 0000554469, KRAZ 12563) z siedzibą w Opolu, adres: ul. Jana Łangowskiego 1/1 , (45-031), Opole, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji do pracy za granicą oraz w celu ich umieszczenia w bazie danych osób zainteresowanych pracą za granicą. Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, każdy ma prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania, zarządzania, zaprzestania przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia. Podanie danych, jak również zgoda na ich przetwarzanie, jest dobrowolne."