• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: HOUSE OF JOBS GmbH
  • Kontakt: Kamil Bednorz
  • Telefon: +48 722 004 929
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Mechanik samochodowy
Agencja pracy House of Jobs, z siedzibą w Wolnzach, obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Hamburg, Wedel, Monachium; Niemcy

PRACODAWCA OCZEKUJE:

  • Wykształcenie jako mechanik samochodowy i doświadczenie na stanowisku ostatnie 3-5 lat
  • Doświadczenie jako mechanik samochodowy
  • Znajomość języka niemieckiego, lub angielskiego
  • Mile widziane prawo jazdy i samochód

TWOJE OBOWIĄZKI

  • Serwis i naprawa samochodów osobowych
  • Bieżące wymiany elementów eksploatacyjnych: wymiana oleju, filtrów etc.
  • Diagnostyka błędów za pomocą komputera
  • Wymiana i wyważanie opon

CO OFERUJEMY?

  • Stawka godzinowa od 13 Euro brutto/h w zależności od umiejętności +10 Euro diety netto
  • Praca na jedną zmianę- 07:00-17:00, możliwe nadgodziny
  • Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Niemiecką umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
  • Pełny pakiet socjalny
  • Pomoc ze strony House of Jobs

Naszą motywacją, jest zrozumienie współczesnego świata pracy. Do każdego kandydata podchodzimy indywidualnie i staramy się zaoferować jak najlepszą pracę, pasującą do Jego profilu.
Wykorzystujemy wszystkie narzędzia jakimi dysponuje współczesny świat.
Łączymy firmy z różnych branż.