MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Mechanik samochodowy

Dla naszego klienta, sieci warsztatów samochodowych pilnie poszukujemy mechaników samochodowych, mechatroników na zatrudnienie stale lub bezpośrednio na umowie u klienta.

Miejsce pracy: (Bawaria): Monachium, Ingolstadt, Augsburg, Rosenheim, Kaufbeure (Niemcy)
Numer referencyjny: MS/jobs.pl

Zakres obowiązków:

-Diagnozowanie wad i usterek pojazdów mechanicznych
-Szybki serwis: wymiana płynów eksploatacyjnych, filtrów
-Naprawa hamulców, sprzęgieł, wymiana oleju, wymiana opon
-Inspekcje samochodowe
-Przegląd auta po zimie, serwisowanie samochodów osobowych
-Obsługa urządzeń diagnostycznych, np. Gutmann
-Czytanie dokumentacji technicznej

Wymagania:

-Wykształcenie zawodowe w kierunku: mechanik samochodowy lub mechatronik
-Kilkuletnie doświadczenie w warsztacie samochodowym
-Umiejetność czytania dokumentacji technicznej
-Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego mile widziana
-Prawo jazdy kat. B
-Gotowość do przyjazdu do pracy do Niemiec od zaraz na długi okres czasu

Oferujemy:

-Praca od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem
-Niemiecka umowę o prace (niemiecki podatek i ubezpieczenie)
-Zwrot kosztów za dojazdy (benzyna lub bilet)
-Zorganizowane zakwaterowanie prze firmę
-wynagrodzenie netto ok. 1900 euro netto za pełen etat
-dodatkowo płatne nadgodziny w wysokości 25%
-pomoc w załatwieniu wszelkich formalności w Niemczech
-opiekę polskojęzycznego koordynatora
-możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez szkolenia zawodowe zorganizowane przez pracodawce na jego koszt