• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 12 EUR/h
  • Firma: Sedulus Sp. z o.o.
  • Kontakt: Paulina Ogorzałek
  • Telefon: 608554697
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Malarz

Malarz → południowe Niemcy → 12€+35€!!

Miejscowość: München, Niemcy

Opis stanowiska

  • Malowanie wnętrz, malowanie, tapetowanie, obróbka powierzchni
  • Malowanie zewnętrzne, malowanie elewacji, konserwacja fasady
  • Prace renowacyjne i remontowe
  • Termiczna izolacja
  • Tynkowanie
  • Praca w godzinach od poniedziałku do czwartku 7:00 - 16:30 , piątek od 7:00 - 14:00

Wymagania stanowiska

  • Doświadczenie w pracy jako malarz
  • Samodzielność w działaniu
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz samochód

Oferujemy

  • Stawka 12.00€ brutto/h+ 35.00€ diety netto dziennie
  • Niemieckie ubezpieczenie socjalne, zdrowotne i emerytalne
  • Liczne dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych, za pracę w niedziele, święta wg. taryfy IGZ oraz premie uznaniowe i motywacyjne
  • Możliwość zorganizowania zakwaterowania
  • Stałe zatrudnienie
  • Niemiecką umowę o pracę (zatrudnienie od 01.03.2020 - lub wcześniej)
  • pracę w Monachium (15 miejsc), w Regensburgu (10 miejsc) lub w Riedenburgu (10 miejsc) oraz wielu innych lokalizacjach