IDEAL WORK GERMANY SP. Z O.O.
Mirosława
dodano 9 dni temu

Kierowca C+E z ZÜP/ Z doświadczeniem okolice Monachium, Niemcy

Monachium Niemcy
4000-4500  EUR / m-c
Wyświetleń: 104Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:
Minimum rok
Masz doświadczenie w pracy jako Kierowca C+E i posiadasz ZÜP?

Zapraszamy do współpracy!

Wynagrodzenie: 4 000 – 4 500 euro brutto miesięcznie

Tryb pracy: Rollende Woche – 10 dni pracy z rzędu, 4 dni odpoczynku

Zadania:
  • Tankowanie samolotów towarowych i pasażerskich
  • Obsługa i prowadzenie cysterny na lotnisku
  • Zapewnianie połączeń między cysternami, systemami hydrantowymi i samolotami
  • Utrzymywanie i serwisowanie obiektów, pojazdów i sprzętu
  • Wykonywanie drobnych napraw obiektów i sprzętu
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i poczucie odpowiedzialności podczas obsługi urządzeń technicznych
  • Samodzielna i rzetelna praca w zespole

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. C+E
  • Zaświadczenie ZÜP
  • Znajomość angielskiego lub niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Doświadczenie w pracy fizycznej, produkcji montażowej, mechanice samochodowej lub jako kierowca, operator maszyn lub pracownik produkcyjny
  • Niekaralność
  • Wysokie poczucie bezpieczeństwa i odpowiedzialności
  • Zdolność do samodzielnej i rzetelnej pracy
  • Zdolność do pracy w zespole
  • Komunikatywność i zaangażowanie
Mile widziane:
  • Uprawnienia ADR
  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres

Świadczenia

Naszym pracownikom zapewniamy:

  • Zakwaterowanie
  • Możliwość zdobycia specjalnych uprawnień do pracy na lotnisku w Monachium
  • Długoterminowy kontrakt
  • Zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę
  • Wsparcie polskiego koordynatora
  • Pomoc w dojeździe do Niemiec
  • Ubezpieczenie i opieka medyczna
  • Wypłata do 10 dnia miesiąca
W pakiecie mamy dodatki:
  • 100EUR brutto ​za POLECENIE pracowników do pracy
Gwarantujemy również:
  • 207 EUR brutto premii półrocznej ( Urlabsgeld/ Weihnachtsgeld)
  • możliwość zmiany lokalizacji (do dyspozycji ponad 30 miejsc pracy w Niemczech)
  • możliwości zostania na dłużej –  jeśli i Ty i my będziemy zadowoleni ze współpracy chętnie podpisujemy kontrakty na dłuży okres
  • szkolenia i rozwój – zależy nam aby osoby, które chcę się rozwijać mogły to robić – więc jeśli interesuje Cię stanowisko Leadera lub Brygadzisty pomoże Ci się rozwinąć
  • stabilne miejsce pracy – wiemy jak ważna jest stabilizacja i gwarancja pracy, szczególnie jak pracujesz za granica – to też możemy zapewnić naszym dobrze pracującym pracownikom.
Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!
Regulamin portalu Jober.pl

Warszawa, Polska
+ 48 799 355 540
Osoba Kontaktowa
Mirosława