DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Leadivio
  • Kontakt: Leadivio
  • Telefon: +48 662 714 217
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

Nasz obecny Klient z okolic Monachium jest firmą działającą na rynku międzynarodowym, posiadającą kilka oddziałów na całym świecie. Świadczy usługi dla przemysłu motoryzacyjnego na wszystkich etapach procesu projektowania, aż do rozpoczęcia produkcji.

Twoje zadania:

  • Tworzenie rysunków technicznych i szkiców w programie CATIA V5.
  • Zapewnienie zgodności z terminami, kosztami i normami jakościowymi
  • Planowanie i realizacja projektów dostosowanych do potrzeb klienta
  • Rozwiązywanie zadań konstrukcyjnych w zakresie projektowania, ekonomii i wykonalności
  • Przygotowywanie prezentacji i dokumentów do dokumentacji zakresów zmian
  • Koordynacja techniczna i organizacyjna z odpowiednimi działami i klientem
  • Dalszy rozwój i optymalizacja produktów i procesów projektowania
Przekonasz nas tymi kwalifikacjami:

  • Ukończone szkolenie zawodowe jako projektant produktów technicznych lub porównywalne szkolenie.
  • Doświadczenie zawodowe w tym środowisku branżowym
  • Bardzo dobra znajomość programu CAD CATIA V5
  • Wysoki poziom wiedzy technicznej i ekonomicznej
  • Zorientowanie na klienta i uporządkowany sposób pracy
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Niezależny, odpowiedzialny i proaktywny sposób pracy
  • Dobre umiejętności pracy w zespole i komunikacji
  • Umiejętności organizacyjne
  • Język niemiecki w mowie i piśmie
Oferta klienta:

  • Niemiecka umowa na czas nie określony
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bezpieczne miejsce pracy
  • Samodzielne i szybko rozwijające się środowisko o dużym potencjale uczenia się
  • Dofinansowanie przez pracodawcę świadczeń kapitałotwórczych
  • Bezpłatny parking dla pracowników
  • Płatny czas wolny na szkolenia i możliwości rozwoju
  • Płatny czas wolny na działalność wolontariacką
  • Dodatek z tytułu podróży
  • Dofinansowanie do opieki nad dziećmi
  • Dostęp do puli samochodów służbowych do użytku prywatnego

Zainteresowanych prosimy o przesłanie nam CV w języku niemieckim.

Klauzula CV dotycząca bieżącej rekrutacji

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)