DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 13-16 EUR/h
  • Firma: ILLUSTRO Doradztwo s.c.
  • Kontakt: Sandra Samsel
  • Telefon: 574474789
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk budowlany

Dla naszego Klienta, firmy zatrudniającej wykwalifikowanych specjalistów na terenie Niemiec, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Elektryk

Miejsce pracy: Monachium

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie instalacji elektrycznych w budynkach
  • Montaż oświetlenia, gniazdek, przełączników
  • Wykonywanie okablowania i przyłączanie puszek
  • Montaż szaf sterowniczych

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie zawodowe jako elektryk (mile widziane jako elektryk budowlany)
  • Uprawnienia SEP G1
  • Prawo jazdy kat. B + samochód

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie, na pełen etat w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 15,60 € brutto/h (zależne od doświadczenia)
  • Dodatek świąteczny i urlopowy, płatny urlop od 24 do 30 dni w roku
  • Bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych warunkach i w bliskiej odległości od miejsca pracy
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Informacji w sprawie rekrutacji udziela:

Sandra Samsel
tel. 574 474 789

Administratorem danych jest ILLUSTRO Doradztwo S.C. z siedzibą w Opole 45-131, Cygana 4.

Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się pod linkiem https://illustro.pl/wp-content/uploads/Informacje-dotycz%C4%85ce-przetwarzania-danych-osobowych.pdf

KRAZ:6257