DEVELOPER XML/XSL- ATRAKCYJNA STAWKA- JĘZYK ANGIELSKI (K/M)

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 60 000-70 000 EUR/rok
  • Firma: HOUSE OF JOBS GmbH
  • Kontakt: Kamil Bednorz
  • Telefon: +48 722 004 929
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

Dla naszych partnerów poszukujemy pracowników do działu IT w młodej i zorientowanej na wzrost firmie. Szukamy pracowników do działu ds. rozwoju redakcji, na stanowisko:

Developer XML/XSL

Miejsce pracy: Monachium/Haar; Niemcy

PRACODAWCA OCZEKUJE:

  • Umiejętności umiejętnego zarządzania czasem i działania w uporządkowany sposób
  • Szybkiej nauki nowych zagadnień technicznych
  • Samodzielnej pracy, jednakże zorientowanej na efekty całego zespołu
  • Wysokiej kultury osobistej i umiejętności komunikacyjnych
  • Doświadczenia z systemami redakcyjnymi i systemami zarządzania
  • Znajomości języka angielskiego

  • Dodatkowe umiejętności w zakresie pracy: XML, XHTML, XSL, XSLT, XPath, XSL-FO, DOM, CSS

  • Dodatkowo mile widziane umiejętności: programowanie Typo3; języki programowania- Java, C#, PHP, JavaScript etc.; obsługa systemów wersjonowania (np. Subversion); Word ML; systemy do zgłaszania i śledzenia błędów np. Mantis

TWOJE OBOWIĄZKI:

  • W ścisłej współpracy z naszymi konsultantami i naszymi klientami dostosowujesz system redakcyjny do wymagań klientów.
  • Opracowujesz nowe i optymalizujesz istniejące funkcje

CO OFERUJMY?

  • Wynagrodzenie roczne w wysokości 60-70 tysięcy Euro brutto (uzależnione od doświadczenia)
  • Zakwaterowanie
  • Niemiecką umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z branży IT
  • Wsparcie ze strony House of Jobs
  • Pełny pakiet socjalny