• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 14-20 EUR/h
  • Firma: AlphaConsult KG
  • Kontakt: Kazimierz Śmiałek
  • Telefon: + 48 603 757 322
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

ALPHACONSULT KG W MONACHIUM PILNIE POSZUKUJE KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKO: ŚLUSARZ / MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH SIMENS AG

Firma zapewnia:

·         Umowę o pracę na warunkach niemieckich - czas nieokreślony – (praca na pełny etat)

·         Wynagrodzenie od 14,50 € / h do 20 € / h brutto + dieta 500 € netto / m-c

·         Dodatki branżowe, urlopowe i świąteczne (gwarantowane podwyżki do stawki godzinowej co dwa m-ce)

·         Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę

Oczekiwania pracodawcy od kandydata:

·         Wykształcenie zawodowe kierunkowe: ślusarz, mechanik, monter

·         Udokumentowane doświadczenie 3 lata na podobnym stanowisku

·         Certyfikat spawalniczy MAG 135 (może być nieaktualny)

·         Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana ale niekonieczna

Zadania:

·         Montaż elementów i podzespołów z blach stalowych (grubość od 3 – 30 mm) w/g rysunku i listy części składowych                pojazdów szynowych

·         Spawanie (heftowanie) arkuszy blach w systemie MAG 135

·         Szlifowanie spawanych elementów szlifierką kątową

CV w języku polskim lub niemieckim, kopie dokumentów prosimy przesyłać bezpośrednio do:

Kazimierz.Śmialek - AlfphaConsult KG

Tel.: +48 603 757 322 ;

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.2002 r. nr 101, poz.926, ze zm.)”

UWAGA: Pani/Pana dane będą przechowywane i przetwarzane. Szczegółowe informacje na temat ochrony danych można znaleźć na stronie www.alphaconsult.org/datenschutz