Daar Personal
Mateusz Hartwig
dodano około miesiąc temu

Spawacz TIG Aliminium BEZ j. niemieckiego BEZ Certyfikatow - praca w NIEMCZECH przy j. Bodenskim

Mesenich Niemcy
2700-3200  EUR / m-c
Wyświetleń: 192Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:
Minimum rok

Daar Personal Service GmbH zakład pracy Meßkirch

Tryb pracy stacjonarna Rodzaj umowy umowa o pracę

Tryb rekrutacji rekrutacja zdalna

Wymiar etatu

pełny etat

Branża

fizyczna, produkcja

Wstęp

DAAR Personal Service GmbH jest liderem na niemieckim rynku pracy. Każdego roku dzięki nam pracę na terenie Niemiec podejmuje kilka tysięcy osób. W branży rekrutacyjnej działamy od 8 lat, a z każdym rokiem działalności wzrasta liczba pracowników i firm, które nam zaufały.

Obowiązki

Poszukujemy pracowników na stanowisko spawacza aluminium metodą TIG

Spawanie cystern, silosow

Mozliwosc robienia nadgodzin

BRAK wymogu znajomości języka niemieckiego

Wymagania

umiejętność spawania aluminium metoda TIG

umiejetność czytania rysunku technicznego

własny samochód na dojazd do pracy

Oferujemy

Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony

Zorganizowanie kwatery w jednoosobowym pokoju

Brak Zeitkonta i możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek

Kontakt z polskim koordynatorem

Zainteresowała Cię ta oferta?

Wiecej o tej ofercie pracy w bezpośredniej rozmowie. zapraszam, +48 662 459 869,

Regulamin portalu Jober.pl

Daar Personal WEIMAR - Robert Hartwig

Berlin, Niemcy
+49 364 356 54540
Osoba Kontaktowa