DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: DrM Consulting Marek Cichocki
  • Kontakt: Marek Cichocki
  • Telefon: 606111139
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Oferta praca w magazynie logistycznym w Niemczech w rejonie Merzig (rejon przy granicy z Luksemburgiem). Magazyn obsługuje sprzedaż internetową.

Praca polega na ręcznym załadunku kontenerów z zamówieniami i rozładunku towarów przywożonych do magazynu.

Ze względu na pracę ręczną wymagane jest posiadanie odpowiednich warunków fizycznych pozwalających na ciągłą pracę fizyczną.

Praca na 1 zmianę, ok 40 godz tygodniowo. Możliwość dodatkowej pracy w soboty.

Firma zapewnia odpłatnie zakwaterowanie i dojazd do pracy. Koszt zakwaterowania 300 E miesięcznie, odciągane z wynagrodzenia. Pokoje z WC i balkonem.

Wynagrodzenie w okresie próbnym 10 E brutto za godzinę.

Osoby zainteresowane mogą przesłać Cv na adres mailowy info()dobrapraca4you.eu

Cv musi zawierać klauzule "Wyrażam zgodę DrM Consulting na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji aktualnej i przyszłych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Agencja Pośrednictwa Pracy (KRAZ -7123)

DrM Consulting Marek Cichocki

Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznacze ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"