• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 1 900-2 500 EUR/m-c
  • Firma: Wk arbeitswelt GmbH
  • Kontakt: Izabela Peszek
  • Telefon: 0049 160 529 02 42
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz

Opis stanowiska:

  • Spawanie metalowych elementów, profili MIG/MAG oraz TIG.
  • Praca na podstawie rysunku technicznego.

Wymagania:

  • Doświadczenie: min. 1 rok pracy na podobnym stanowisku.
  • Czytanie rysunku technicznego.
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Własne auto (osobowe) - jako atut.
  • Dokładność, precyzja i wysoka jakość spawów.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie. ( 10e na godz. brutto + 40e diety netto za każdy przepracowany dzień )
  • Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu + nadgodziny.
  • Gwarantowane ubezpieczenie  za granicą.
  • Możliwość wypłacania zaliczek.
  • Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
  • Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
  • Pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec

Informacje dodatkowe:

  • Kontakt telefoniczny: 0049 160 529 0242 lub 0049 4421 8077 337
  • adres e-mail : [email protected]