• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 1 900-2 300 EUR/m-c
  • Firma: Wk Arbeitswelt GmbH
  • Kontakt: Iza Peszek
  • Telefon: 0049 160 529 02 42
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Ślusarz

Zadania

  • zapoznanie się z dokumentacją techniczną spawanego elementu bądź konstrukcji, a także z samym materiałem,
  • przygotowanie powierzchni do spawania, które polega na oczyszczeniu powierzchni z rdzy i innych zanieczyszczeń,
  • umiejetnosc poslugiwania sie prasa krawedziowa, mile widziane

Wymagania

  •  znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie na wymaganym stanowisku
  • solidność
  • rzetelność
  • dyspozycyjność
  • chęć podjecia pracy od zaraz

Oferujemy

  • ciekawe zadania i możliwość rozwijania umiejętności u zaufanego pracodawcy
  • atrakcyjne wynagrodzenie  ( 10 e na godz. brutto + 40 e diety netto za każdy przepracowany dzień )
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • ubezpieczenie
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zakwaterowanie blisko pracy