• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: ArenaWork
  • Kontakt: Monika
  • Telefon: 797 797 722
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

Firma ARENAWORK poszukuje pracowników dla naszego niemieckiego kontrahenta na stanowisko:

SPAWACZ MAG

Miejsce pracy: Meppen / Niemcy

WYMAGANIA:

  • doświadczenie
  • znajomość języka niemieckiego A1
  • auto

OBOWIĄZKI:

  • doświadczenie na stanowisku ślusarza z umiejętnością spawania MAG (certyfikat nie wymagany!)

PRACODAWCA OFERUJE:

  • praca w niemieckiej firmie
  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • wynagrodzenie 12€ brutto/h
  • dieta 18€ netto/dzień

MIEJSCE PRACY:

  • 49716 Meppen

- PRACA OD ZARAZ -

więcej naszych ofert pracy w Niemczech:

https:/facebook.com/arenawork.eu/

więcej informacji pod numerem telefonu: 797 797 722

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”