Dział HR
dodano 6 dni temu

Operator maszyny produkującej opakowania M/K z j.niemieckim#Mending,DE#Praca od zaraz

Mending Niemcy
Wyświetleń: 40Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok
Firma Personnelservice obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Produkcja, dystrybucja i regeneracja systemów opakowań z tworzyw sztucznych

Miejsce pracy: Mending,Niemcy

WYMAGANIA:

- Ukończone szkolenie zawodowe jako operator maszyn lub w dziedzinie handlowej/technicznej

- Doświadczenie w obsłudze systemów produkcyjnych

- Wiedza z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych

- Zdolności manualne w zakresie obsługi nowoczesnych technologii

- Umiejętność pracy w zespole i samodzielnie

- Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

- Umiejętność rozwiązywania problemów oraz wysoki poziom wydajności i odpowiedzialności

- Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
-Obuwie typu S3

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Przygotowywanie, ustawianie i obsługa maszyn do produkcji seryjnej

- Obsługa i wyposażanie systemów zgodnie z planem produkcji

- Rozpoznawanie i usuwanie usterek w procesie (przeprowadzanie drobnych napraw i prac konserwacyjnych)

- Monitorowanie procesów pracy i jakości produktów

- Wizualna i jakościowa kontrola produktów

- Czyszczenie i konserwacja maszyn

OFERUJEMY:

  • Stawka godzinowa 15,90 euro/h+dodatki
  • Nadgodziny (od 41 g. w tygodniu) +25%,

    Dodatek za prace w nocy (od 22.00-06.00) +25%,

    Dodatek za niedzielę +50%,

    Dodatek za dni świąteczne +100%

  • Polska umowa o pracę
  • Zakwaterowanie(350 euro potrącane z wypłaty)
  • Wsparcie ze strony Koordynatorów
  • Pracę długoterminową
W przypadku zainteresowania ofertą pracy bardzo proszę o przesłanie cv na adres [email protected] lub zapraszam do kontaktu pod numerem tel. 574420040 sms

Prosimy o załączenie klauzuli:
Regulamin portalu Jober.pl

Personnelservice

574420040
Osoba Kontaktowa
Dział HR
strona www:
ww.humansupport.pl