SPAWACZ 131/135/141 NIEMCY 17 EURO/H + DARMOWE MIESZKANIE (PRACA OD 18.10)

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 17 EUR/h
  • Firma: Ampli HR
  • Kontakt: Konsultanci Ampli HR
  • Telefon: 12 307 30 30
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Dla pracodawcy niemieckiego poszukujemy:

SPAWACZY 131/135/141

Główne obowiązki:
- spawanie elementów stalowych oraz ze stali nierdzewnej metodą MAG i TIG (95% prac)
- spawanie elementów aluminiowych TIG i MIG (5% prac)

Wymagania:
- doświadczenie w podobnych pracach
- aktualne certyfikaty spawalnicze
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- doświadczenie w spawaniu blachy 1,5 mm – 12 mm (szczególnie 2mm)
- spawanie zgodne z normami DIN EN ISO 2553 i DIN EN ISO 5817
- umiejętność szlifowania okładzin spawalniczych do malowania proszkowego
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
- gotowość do testów na miejscu (pracodawca opłaca zakwaterowanie i podróż na ten czas)
- gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz
- gotowość do pracy na dwie zmiany

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- Umowa o pracę na niemieckich warunkach
- Ubezpieczenie i benefity na miejscu
- Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę
- Dojazdy opłacone przez pracodawcę
- Wsparcie naszych konsultantów

Administratorem danych osobowych jest firma Ampli HR, ul. Mrozowa 20A, Kraków. Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych (włączając zdjęcie zamieszczone w CV)  zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, udostępnianie pracodawcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych ze strony Ampli HR. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej na adres: dane(at)amplihr.pl wraz ze stosowną informacją.