• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: PersonalPilot
  • Kontakt: Monika Lipińska
  • Telefon: +48 122 100 5144
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Martheidenfeld
  • Państwo: Niemcy

PersonalPilot (Nr KRAZ 15273)  jest polsko – niemiecką firmą świadczącą usługi rekrutacyjne i outsourcingu HR dla niemieckich pracodawców.

Oferujemy zatrudnienie w niemieckich firmach, w oparciu o niemiecką umowę o pracę i pełne ubezpieczenie wraz
z świadczeniami socjalnymi.

Dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji

Nr ref.: PP/628

Miejsce pracy: Niemcy, Martheidenfeld

Zakres obowiązków:

  • praca na linii produkcyjnej

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego (poziom B1)
  • doświadczenie na ww. stanowisku

Zapewniamy:

  • umowa o pracę z niemieckim pracodawcą (nie w delegacji)
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 11,08 euro brutto/h
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
  • zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez Pracodawcę
  • stałą opiekę koordynatora – p. Monika Lipińska
  • respektowane prawo do urlopu

Jesteśmy również do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: +48 501 105 319 lub  +48 122 100 514

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).