DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 13 EUR/h
  • Firma: Balticpersonal GmbH
  • Kontakt: Monika Becker
  • Telefon: 0385/64014815
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Marlow
  • Państwo: Niemcy
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter

Niemiecka firmaz ponad 15-letnim doświadczeniem Balticpersonal obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Monter domów prefabrykowanych

Miejscowość i Państwo: Marlow, Niemcy

Praca od zaraz

WYMAGANIA:

  •   Ukończone szkolenie zawodowe jako dekarz, cieśla, regipsiarz, pracownik budowlany będzie dodatkowym atutem
  •   Doświadczenie zawodowe
  •   Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  •   Prawo jazdy kat.B
  •  Uniwersalne umiejętności manualne
  •  Umiejętność pracy w zespole

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  •   Łączenie i montaż prefabrykowanych elementów drewnianych i innych materiałów budowlanych
  •   Montaż za pomocą maszyn oraz ręcznie

OFERUJEMY:

  •   Wynagrodzenie godzinowe 13,00 € / h brutto + 14,00 € netto diety/ dzień roboczy
  •   Niemiecka  umowa o pracę na czas nieokreślony
  •   Pełen niemiecki socjal i niemieckie ubezpieczenie
  •   Pomoc w przyporządkowaniu odpowiedniej klasy podatkowej
  •   Premie świąteczne i urlopowe
  •   Zakwaterowanie jest świadczone i opłacone przez pracodawce
  •   Długoterminowy okres zatrudnienia

ZAINTERESOWANY ?

DZWOŃ LUB WYŚLIJ CV NA MAILA

Monika Becker

Tel.: 0049 385/64014815 (Polski, Niemiecki)

Wismarsche Str. 302, 19055 Schwerin

[email protected]