• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 11 EUR/h
  • Firma: Gap Personnel Group
  • Kontakt: Marcin Godzinski
  • Telefon: 510 800 011
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji
W związku z rozszerzeniem obszaru świadczonych usług o kraje Europy Zachodniej polski oddział Gap Personnel, posiadający licencję KRAZ: 17276, poszukuje dla naszych niemieckich klientów kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji - Marktheidenfeld

Wymagania:
1. Sprawność fizyczna
2. Znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiajacym komunikację
3. Własny samochód - będzie dodatkowym atutem
4. Możliwość dotarcia z zakwaterowania do pracy - pieszo
4. Gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Zakres obowiązków:

1.         Praca na produkcji taśmowje

2.         Montaż końcowy żaluzji i rolet (instalacja w kasetach rącznie bądź za pomocą specjalnego              śrubokręta)

3.         Kontrola jakości

4.         Czytanie dokumentów produkcyjnych

5.         Obsługa komputera

6.          Pakowanie rolet i żaluzji do kartonów przy pomocy maszyny

7.          Układanie na wózkach bądź paletach

Oferujemy:
1. Zatrudnienie w opraciu o niemiecką umowę o pracę
2. Wszystkie składki socjalne, emerytalne i ubezpieczeniowe odprowadzone w Niemczech
3. Darmowe zakwaterowanie
4. Stawkę godzinową 11, 08 brutto na początek
5. Wspracie polskich konsultantów
6. Stałą pracę na uczciwych i jasnych warunkach

Z naszej strony gwarantujemy Ci pełne wsparcie i pomoc w języku polskim!
Jesteś zainteresowany? Nie czekaj! Przyślij swoje CV  i zacznij pracę od zaraz!