MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Gosposia
Dla naszego partnera, niemieckiej rodziny, poszukujemy doświadczonej Pomocy domowej (m/k), która wesprze ją m.in. w prowadzeniu gospodarstwa domowego oraz opiece nad dzieckiem

Opis stanowiska:

-          sprzątanie dwóch oddzielnych gospodarstw domowych,
-          sprzątanie pomieszczeń biurowych,
-          nadzór i opieka nad półtorarocznym dzieckiem,
-          dbanie o higienę, dobre samopoczucie i bezpieczeństwo wychowanka,
-          opieka nad zwierzętami domowymi.

Wymagania:

-          bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
-          kurs prowadzenia gospodarstwa domowego albo długoletnie doświadczenie w pracy w podobnym charakterze,
-          mile widziane wykształcenie pedagogiczne, przedszkolne albo doświadczenie w pracy jako guwernantka, opiekunka czy też niania,
-          posiadanie aktywnego prawa jazdy kategorii B,
-          komunikatywność, sumienność oraz umiejętność pracy w grupie,
-          miłe, ciepłe usposobienie oraz wysoka kultura osobista,
-          miłość do zwierząt i brak alergii na sierść,
-          gotowość do relokacji i podjęcia zatrudnienia na terenie Niemiec.

Oferujemy:

-          niemiecką umowe o pracę na pełen etat,
-          atrakcyjne wynagrodzenie,
-          zakwaterowanie,

-          pomoc w zakresie przygotowania dokumentów oraz relokacji.