Hartwig Express Rekrutacja
Robert Hartwig Berlin Niemcy
dodano 4 miesiące temu

a2 MONTER OKIEN I DRZWI MANNHEIM Praca za granicą Niemcy Mannheim Monter okien Monter Okien i Drzwi - praca z zakwaterowaniem

Mannheim Niemcy
2800-3100  EUR / m-c
Wyświetleń: 905Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:
Minimum rok

MONTER OKIEN I DRZWI MANNHEIM Praca za granicą Niemcy Mannheim Monter okien Monter Okien i Drzwi

MONTER OKIEN I DRZWI MANNHEIM

Praca za granicą Niemcy Mannheim Monter okien Monter Okien i Drzwi

Firma AMS Personalservice GmbH dziala juz od 1996 roku na terenie calych Niemiec. Wyrozniamy sie profesionalnym podejsciem do klienta jak i do naszych pracownikow. Nasze zlecenia sa dlugoterminowe, dobrane do potrzeb klienta i zgodne z umiejetnosciami pracownikow.

Pracujemy w nastepujacych zawodach: spawacz, slusarz, hydraulik, elektryk, operatorzy CNC.

Obecnie poszukujemy kandydatow na stanowisko:

MONTER OKIEN I DRZWI Liczba miejsc: 1 Miejsce pracy: Mannheim

Opis zadania:

- montaz okien

Wymagania:

- doswiadczenie zawodowe, samodzielnosc

- znajomosc j. niemieckiego na poziomie umozliwiajacym porozumiewaniu sie w pracy

- punktualnosc oraz zaangazowanie w pracy

- mile widziane prawo jazdy oraz samochod

Oferujemy:

- stala niemiecka umowe o prace

- ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne

- platny urlop

- zarobki od 14,50 €/h

- diety netto od 7,00 €/h

- dodatki do urlopu oraz premie swiateczne

- bezplatna odziez robocza

- mozliwosc zaliczki juz po pierwszym przepracowanym tygodniu

- pomoc w zalatwieniu zakwaterowania

- pomoc w zalatwieniu korzystnej klasy podatkowej

- zwrot kosztow dojazdu

- premia za polecenie nowego pracownika

- dlugoterminowe zlecenia

662 459 869

Regulamin portalu Jober.pl

Hartwig Express Weimar

Weimar, Niemcy
662 459 869
Osoba Kontaktowa
Robert Hartwig Weimar