Virtus Personal Nord GmbH
Urszula Baldowska
dodano około miesiąc temu

Operator giętarki/ prasy krawędziowej CNC

Mannheim Niemcy
2000-2700  EUR / m-c
Wyświetleń: 237Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:
Minimum 3 lata

Opis stanowiska:

  • obsługa krawędziarek CNC - CYBELEK

  • przygotowanie stanowiska pracy (zaznajamianie się z dokumentacją techniczną, przygotowanie narzędzi)

  • samodzielne ustawianie parametrów i nadzorowanie pracy krawędziarek

  • kontrola jakości wyprodukowanych części

  • konserwacja i czyszczenie maszyn

  • dbanie o porządek na miejscu pracy

Wymagania:

  • doświadczenie jako operator pras krawędziowych CNC

  • dobra znajomość obsługi pras krawędziowych

  • umiejętność czytania rysunków technicznych

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

  • zaangażowanie i chęć do pracy

  • samodzielność

  • prawo jazdy kat. B i własny samochód - mile widziane

Oferujemy:

  • 2300 € netto

  • możliwość zaliczek

  • darmowe zakwaterowanie w pokoju 1-osobowym

  • legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach

  • pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

Wymagane dokumenty:

  • CV w języku polskim lub niemieckim

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu:

Regulamin portalu Jober.pl

Garbsen, Niemcy
+49 15207419317
Osoba Kontaktowa