Grupa Arcon od ponad 20 Lat swiadczy usługi personalne wyspecjalizowane w dostarczaniu wykwalifikowanych pracowników w dziedzinie usług budowlanych. Nasi klienci cenią sobie naszych pracownikow.

Obecnie poszukujujem : Instalator Sanitarny (Niemcy)

Opis stanowiska:

- montaż instalacji sanitaro grzewczych i instalacji wodno-kanalizacyjnych

- Instalowanie systemów rurowych oraz wykonywanie prac naprawczych i konserwacyjnych

- Renowacja/budowa nowych systemów grzewczych i sanitarnych

Wymagania:

- Doświadczenie w zawodzie instalacji urządzeń sanitarnych, grzewczych i klimatyzacyjnych (SHK), ewentualnie jako monter centralnego ogrzewania i wentylacji

- znajomość języka niemieckiego (komunikatywny)

- prawo jazdy kat. B (własny samochód mile widziane)

- samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy

Oferujemy:

- Umowa o pracę zawarta z niemieckim pracodawcą, stała praca ze wszystkimi ustawowymi i zbiorowymi świadczeniami socjalnymi oraz świadczeniami specjalnymi

- stawki godzinowe miedzy 14,50€- 15,00€ brutto + 9,00€ netto diety godzinowej za każdą przepracowaną godzinę

- możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek

- do 30 dni płatnego urlopu (w zależności od stażu pracy)

- opiekę koordynatora polsko- niemiecko języcznego

- CV (wraz z aktualnym mailem, nr. telefonu) z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy składać na nasz adres mailowy: [email protected]

W tytule prosimy podać nazwę stanowiska „Instalator”

Dodatkowe informacje na temat naszych ofert pracy:

Pod Numerem tel: +49 (0) 6131 32949-12

Mail: [email protected]

lub na naszej stronie : www.arcon-jobs.de/stellenboerse-mainz/