DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 8 500-14 000 PLN/m-c
  • Firma: Tintschl Polska Sp z.o.o.
  • Kontakt: Urszula
  • Telefon: 509680999
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz MAG

Tintschl (nr 5767) jest godną zaufania firmą pracującą na rynku polsko-niemieckim, oferującą stabilne zatrudnienie w Niemczech na niemieckich warunkach, opiekę polskiego i niemieckiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia oraz pomoc w sprawach mieszkaniowych.

Obecnie dla naszych klientów z Niemiec poszukujemy samodzielnych pracowników na stanowisko:

SPAWACZ MAG

Miejsce pracy: Magdeburg, Luckau (Niemcy)

Obowiązki:

- przygotowanie części do spawania

- spawanie części konstrukcji stalowych w zależności od lokalizacji, hal, mostów lub dźwigów, grube, również wielowarstwowe blachy do 70mm

- prace pomocnicze

Wymagania:

- doświadczenie w spawaniu metodą MAG

- aktualny certyfikat spawalniczy MAG warunkiem koniecznym

- j. niemiecki - co najmniej komunikatywne podstawy

- mile widziana znajomość rysunku technicznego, uprawnienia na suwnice

- mile widziany certyfikat spawalniczy z uprawnieniami MAG 136, MIG lub spawanie łukiem krytym

Oferujemy:

- długoterminowe zatrudnienie na umowę o pracę za pośrednictwem niemieckiej agencji pracy tymczasowej

- atrakcyjne rosnące stawki godzinowe oraz diety, terminowe wypłaty wynagrodzenia

- cotygodniowe zaliczki wypłacane na konto polskie lub niemieckie

- pomoc polskiego koordynatora (klasy podatkowe, Kindergeld, Krankenkasse, itd.)

Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim lub niemieckim.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Część informacyjna

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Tintschl Polska Sp. z o.o., ul. Żwirki i Wigury 6/14, 42-217 Częstochowa,

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji przez okres 2 lat wyznaczony przez administratora

4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty współpracujące w procesie rekrutacji

5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie

6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne

8) Pani/Pana dane będą przetwarzane w formie profilowania. Konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.