dodano 4 miesiące temu

Pracownik sortowni butelek – bez znajomości języka obcego – Aschersleben, Niemcy

Magdeburg Niemcy
do  13  EUR / h
Wyświetleń: 644Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:

OFERTA:

Magazynier w sortowni butelek - bez znajomości j. obcego

Lokalizacja: Aschersleben (Niemcy)

Oferujemy:

 Wyjazd – organizacja, opłata po stronie Kandydata – zwracamy do max 300pln za przyjazd (po

przepracowanym miesiącu)

 Stawka 13 euro brutto/h

 Wypłaty miesięczne, do 15. dnia każdego miesiąca

 Bonus za polecenie znajomego – 100 euro

 Zapewnione zakwaterowanie w odległości ok. 1-3 km od miejsca pracy:

 czynsz 180 euro/miesiąc + kaucja 210 euro

 kaucja rozłożona na 3 raty po 70 euro każda, kaucja jest zwracana w przypadku braku szkód i strat

 mieszkania 2-3 pokojowe

 pokoje 2 osobowe, wyposażone w szafy i pojedyncze łóżka

 kuchnia i łazienka wspólne – dostępna pralka i lodówka

 pokoje zamykane na klucz

 Umowa polska przez agencję pracy (oddelegowanie do Niemiec)

 Praca 11 godzin dziennie plus przerwa

 Jedna zmiana – poranna (początek zmiany o godzinie 6:00 rano)

 Praca od poniedziałku do piątku + ewentualnie soboty

Opis stanowiska:

 Praca odbywa się wewnątrz hali magazynowej oraz na zewnątrz (pod dachem)

 Praca stojąca przy pasie, wymagająca dopasowania tempa pracy do szybkości poruszania się pasa, aby nie

stopować procesu

 Sortowanie butelek i skrzynek na napoje, układanie skrzynek na paletach oraz ich transport przy użyciu

„paleciaka”

 Praca na zewnątrz oraz wewnątrz hali

Wymagania:

 Sprawność fizyczna

 Chęć do pracy

 Brak nałogów

Regulamin portalu Jober.pl

Funaline

Włocławek, Polska
785697371
Osoba Kontaktowa
Krystyna Jędrusiak