DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 1 600 EUR/m-c
  • Firma: APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.
  • Kontakt: Piotr Romaniuk
  • Telefon: 503 590 603
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

Agencja Pracy APS PROFIT Polska Sp. z o.o. (nr lic. 8680) dla swojego Klienta, poszukuje pracowników na stanowisko:

Dostawca paczek- Kurier

Miejsce pracy: Niemcy- Magdeburg- okolice

Zakres obowiązków:

- przygotowanie auta do wyjazdu (załadunek paczek zgodnie ze specyfikacją)
- dowóz paczek do Klienta

- rozliczenie z Depotem

Oczekiwania:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- pełna sprawność psychoruchowa
- kultura osobista i umiejętność współpracy z zespołem

- dbanie o czystość i sprawność powierzonego auta
- znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
- czynne prawo jazdy kategorii B, kat. C mile widziana

Oferujemy:

- umowę o pracę
- możliwość stałej współpracy
- stabilne zarobki- wynagrodzenie 1600 euro netto

- praca od poniedziałku do soboty
- szkolenie przed rozpoczęciem pracy

- zakwaterowanie- 180-200 euro

Powyższe ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej.
Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o aplikację (CV)

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na wielokrotne przetwarzanie moich danych osobowych w procesach rekrutacyjnych przez firmę APS Profit Polska zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, uchylenia dyrektywy 95/46 (Rozporządzenie o ochronie danych osobowych - RODO) oraz zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych.”