KELNER/KELNERKI :OD 1800 € BRUTTO/M-C+ NAPIWKI+DARMOWE WYŻYWIENIE+ZAKWATEROWANI

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 1 800 EUR/m-c
  • Firma: JOB NSI
  • Kontakt: Piotr Tomaszewicz
  • Telefon: 605514535
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

                                       Firma NSI jest bezpośrednim działem rekrutacyjnym niemieckiej firmy.

                                               FIRMA NSI NIE JEST AGENCJĄ PRACY TYMCZASOWEJ

                                        Niemiecka restauracja  ,pilnie zatrudni następujących pracowników:

                                KELNER / KELNERKA

                                     JĘZYK NIEMIECKI MINIMUM A2-B1

                               Praca jest całoroczna. Umowa o prace podpisywana bezpośrednio z właścicielem restauracji

                                                           Długoterminowa umowę o pracę .Pełny pakiet socjalny

             Firma  NSI wysyła pełne dane  teleadresowe  pracodawcy ,co                                                najmniej 7 dni przed terminem wyjazdu

                                                   Istnieje możliwość zweryfikowania oferty wynagrodzenia

                                             oraz omówienia innych szczegółów pracy z właścicielem restauracji

Miejsce pracy : 50 km od Magdeburga

     Wymagania:

  •  min. 2 letnie doświadczenie w zawodzie
  •  znajomość j.niemieckiego w mowie i piśmie ,minimum A 2
  •  wysoka kultura osobista
  • dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie i chęć współpracy długookresowej

      Obowiązki :

  • Obsługa gości w 3* Restauracji Hotelowej

     Oferujemy:

  • Umowę o prace zawarta bezpośrednio z właścicielem restauracji w Niemczech
  • prace na cały  etat
  • gwarantowane zakwaterowanie ( koszt 150 € za pokój 2 osobowy= 75 € /osobę )
  • bezpłatne wyżywienie
  • 5-cio dniowy tydzień pracy

      Mile widziane

- referencje ,certyfikaty ukończenia kursów

   Oferta wynagrodzenia/warunki pracy

- wynagrodzenie miesięczne : od 1800 ,00 € Brutto + napiwki

- Czas pracy : 40 godzin tygodniowo

- pełne wyżywienie na koszt pracodawcy

- napiwki
- dodatki za nadgodziny,prace w niedzielę i święta
- dodatek urlopowy

ZAKWATEROWANIE i WYŻYWIENIE

Pracodawca /właściciele hotelu gwarantują zakwaterowanie w pokoju hotelowym.

Koszt zakwaterowania,to 150 € za pokój 2-osobowy ,czyli koszt na jedna osobę to 75 € /miesięcznie.

Kwota ta będzie potrącana z wynagrodzenia na koniec miesiąca .

Wyżywienie całkowicie na koszt pracodawcy-minimum 3 posiłki dziennie.

Zaliczki na poczet wynagrodzenia:

- Zaliczki wypłacane wedle życzeń na koniec każdego tygodnia

Pakiet socjalny /emerytalny:

- Składki emerytalne odprowadzane w Niemczech

- Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne

- Dodatek urlopowy i premie świąteczne

Dodatkowe informacje:

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

  • możliwość regularnych zjazdów do Polski co 4-6 tygodni

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY : STYCZEŃ  2019

CV ze zdjęciem mile widziane

                                               E-mail : [email protected]

Kontakt telefoniczny :Telefon: +48 605514535 ( pon-piątek : 9:00- 19:00, sobota 11:00 - 17:00,niedziela : 14:00- 18:00 )
Piotr Tomaszewicz

NSI-Nano Silver Innowacje
02-601 Warszawa , Racławicka Str. 25
USt.ID.NR: PL5211776409
Telefon: +48 605514535
Fax : +48 12 442017 12
E-mail: [email protected]
www.pracawniemczech.com.pl ( DE )

Treść klauzuli w CV :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).