DANE OFERTY

  • Typ ofertyDziałalność gospodarcza
  • Pensja: nie podano
  • Firma: NSI National System Innovation
  • Kontakt: Piotr
  • Telefon: 605514535
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 4 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Murarz

                   Oferta pracy bezpośrednio w Niemieckiej firmie budowlanej

                                    Firma NSI jest bezpośrednim działem rekrutacyjnym niemieckiej firmy.
                                                FIRMA NSI NIE JEST AGENCJĄ PRACY TYMCZASOWEJ
                                             kontrakty podpisywane bezpośrednio ze zleceniodawcą niemieckim/firmą budowlaną

                Właściciel niemieckiej firmy budowlanej  zatrudni  :

                                   MURARZ /MURARZE

                                                  (BRYGADY 4-5 OSOBOWE )

                              ( na własnej działalności gospodarczej /Gewerbe )

                       Język niemiecki - minimum komunikatywny A1

MIEJSCE PRACY : Münster

UMOWA O PRACĘ

  • Praca całoroczna.
    Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z właścicielem niemieckiej firmy budowlanej

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  •  prace murarskie - stany surowe

WYMAGANIA

- Doświadczenie zawodowe ( stany surowe,rozbudowa )
- znajomość j.nienieckiego na poziomie minimum komunikatywnym A1

Proponowana stawka /warunki pracy z darmowym mieszkaniem

- wynagrodzenie/stawka            : od 22,50 € netto / godzinę

- płatny czas pracy                      : 10-12  godzin dziennie +sobota 6-8 godzin

- Łączna ilość godzin                   :  240- 270 godzin miesięcznie i powyżej

- dodatkowa praca                       : w soboty ( dla chętnych ) 6-8 godzin

Proponowana stawka /warunki pracy bez mieszkania

- wynagrodzenie/stawka            : od 25,00 € netto / godzinę

DARMOWE ZAKWATEROWANIE CAŁKOWICIE NA KOSZT FIRMY NIEMIECKIEJ

Darmowe zakwaterowanie w samodzielnym pokoju z aneksem kuchennym

 i łazienką .

Dostęp do kuchni ze wszystkimi  niezbędnymi naczyniami i sztućcami +lodówki oraz pełny węzeł sanitarny

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY : od  SIERPNIA 2020

                                                   CV proszę wysyłać na :

                                                      [email protected]

NSI GROUP

Rekrutacja bezpośrednia

Sienkiewicza 85/87,Łódź

+48 605 514 535   Piotr

( od pon-piątku 9:00-21:00,sobota 11:00-20,niedziela 14:00-20:00)

Uwaga :

Dodawana do CV klauzula o ochronie danych osobowych to wymóg polskiego prawa

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).