• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Sedulus Sp. z o.o.
  • Kontakt: Sedulus Opole
  • Telefon: 664 905 456
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Mühlhausen, Greifswald
  • Państwo: Niemcy
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie (do negocjacji)
  • pracę w miejscowości 99974 Mühlhausen lub 17489 Greifswald
  • pracę w miłej atmosferze w dynamicznym zespole
  • stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju
  • umowę o pracę opartą na niemieckich warunkach
  • pomoc w organizacji zakwaterowania (płatne po stronie pracownika)

Wymagania stanowiska:
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • mile widziane doświadczenie w agencji pracy/pośrednictwie pracy
  • znajomość pakietu MS Office oraz branży HR
  • mile widziane prawo jazdy i własne auto

Opis stanowiska:
  • wsparcie telefoniczne dla pracowników w języku polskim
  • wprowadzanie zleceń do systemu, ogólne prace administracyjne
  • wyszukiwanie zakwaterowania
  • w nagłych wypadkach wsparcie telefoniczne dla pracowników w weekendy