MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Lüttow Valluhn
  • Państwo: Niemcy
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierowca C+E

Stanowisko: Kierowca magazynowy Lokalizacja: Lüttow-Valluhn

EDEKA Nord Service und Logistik Gesellschaft mbH jest wiodącym dystrybutorem i dostawcą artykułów spożywczych na terenie Niemiec. Aktualnie poszukujemy dynamicznej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko Kierowcy magazynowego do naszej lokalizacji.

Obowiązki:

  • Załadunek i rozładunek towarów zgodnie z planem i procedurami firmy
  • Przygotowanie towarów do transportu, zapewnienie ich bezpieczeństwa i optymalnego wykorzystania przestrzeni
  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów i norm bezpieczeństwa dotyczących magazynowania i transportu

Wymagania:

  • Posiadanie ważnego prawa jazdy kategorii C+E
  • Umiejętność obsługi wózka widłowego będzie dodatkowym atutem
  • Zdolność do pracy w zespole i doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Odpowiedzialność, dokładność i zdolność do pracy pod presją czasu
  • Znajomość przepisów i norm dotyczących transportu i magazynowania
  • Dobra znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z branży spożywczej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatki socjalne